Dobrovolníci

Máte zájem přidat se do našich řad a osobně pomáhat při realizaci letošního Junktownu? Připojte se k armádě dobrovolníků přímo ovlivňujících běh akce, nabídněte řemeslnou výpomoc nebo materiál užitečný ke stavbě festivalu.

Kontakt: material@junktown.eu

Lešení, vlnité plechy, trámy, fošny, prkna a palety
Vše v množství desítky až stovky. Preferovaná lokalita: Praha a střední Čechy. Nabídky dvou palet ze zahrady nestíháme odbavovat, díky za pochopení.

Kontakt:  budovatele@junktown.eu 

Důležitá poznámka úvodem: Nejedná se o nabídku práce v komerčním slova smyslu. Festival tvoří fanoušci pro fanoušky. Benefity plynoucí z pomoci Junktownu se zájemci o pomoc probereme individuálně. 

———————————–
Instalatér a plynař v jedné osobě

Jako jinde, i na festivalu občas vysadí čerpadlo, tryská kouhoutek na umývárce nebo netěsní plynová bomba u grilu. Nesmrdí ti práce, máš vercajk a chuť pomoct nám, aby festival šlapal plynule? Zařaď se do teamu našich řemeslníků a opravářů!

———————————–
Junktown Fire Dept.

Umíš se ohánět hadicí, ovládat čerpadlo, sprintovat s kyblíkem a hasičákem? Rozumíš zatraceně dobře tomu, co dělat, když hoří rozvodná skříň, auto nebo v horším případě člověk? Máš odsloužené roky u HZS, JSDH nebo jsi zapálený dobrák? Dokážeš během festivalu střízlivě vyhledávat možné problémy a procházet návštěvnické tábory, jestli tu náhodou nesmrdí průšvih? Dokážeš na 100% a ideálně bez keců splnit, co se ti řekne? Pojď k nám osedlat společně s dalšími dobrovolníky „velkou červenou“ a stát se HASIČEM města Junktown!

———————————–
Řidič festivalové přepravy
Už jsi někdy dělal bedňáka, co jezdí postapokalyptickou károu? Ne? Pak by tě tahle nabídka mohla zajímat! Poptáváme řidiče, co zasedne do jednoho z našich omlácených vraků, které po areálu během festivalu převáží kapelní vybavení, nářadí a provozní materiál, který Crew potřebuje přepravit z bodu A do bodu B. Pozice vyžaduje střízlivost (na směny), maximálně zodpovědné řízení (pomalé projíždění davem) a přítomnost na celém festivalu. Postapo vehikl na přepravu materiálu není třeba, zapůjčíme ho z našeho autoparku.

———————————–
Silniční hlídka

Chceš bejt stejnej frajer jako Semir Gerkhan, Jake Buchar nebo dokonce sám Mad „Jednička“ Max? Tak se přidej k útvaru Silniční Hlídky a podílej se s námi na zajištění bezpečnosti provozu a účastníků na festivalu!

Práce na směny ve dne i v noci s dostatečným množstvím volna aby se dalo si festival i užít. Přátelský kolektiv, lidský přístup. Ubytování přímo v postapo zóně kousek od centra dění. Strava zajištěná, možnost využívání služebních vozidel, stravovací benefity a množství dalších výhod. Požadujeme spolehlivost, schopnost sjednat si respekt a řešit problémy za chodu.
———————————–
Herní Pumpař

Máš rád smrad benzínu a jsi ostřílený larpový hráč?

Přidej se k posádce trávící čas na místě, kde se zastaví každá z madmaxovských brutálních mašin. Práce na směny přes den. Odbavení doprovodného herního programu, zadávání questů, sehrávání scének. Zajištění zázemí pro Silniční Hlídku, monitoring jejího rádiového provozu, předávání informací. Případně asistence jejímu kuchaři. Benefity jsou dost podobné těm u Silniční Hlídky, vzhledem k těsné spolupráci – tzn. jídlo, pití a kopec srandy načichlý naftou.
———————————–
Posila logistického teamu

Máš dodávku delší než 5 metrů, avii nebo kamion? Máš k tomu i řidičák? Výborně!  Každý rok převážíme před festivalem velké množství palet, dlouhých prken, trámů, lešení a podobně. Sháníme velké vozy i s řidičem.
DŮLEŽITÉ: Osobáky a malé přívěsy nepište, vznikají z toho jen nedorozumění a materiál, který musíme nechat na místě a řešit, jak pro něj stejně zajet dodávkou. 

———————————–
Tiskař

Vedeš vlastní nebo pracuješ v tiskařské dílně? Máš možnost tisku barevných plakátů A1 a větších nebo reklamních bannerů? Máš zkušenosti se sítotiskem? Každý rok nabízíme barter – tisky za vstupenky na festival. Pokud tě nezajímá další zakázka pro firmu, ale jak se dostat na festival výměnou za tiskařské služby – jsi náš člověk!