Vstupenky

A) Předprodej standardních vstupenek:

Všechny vstupenky na Junktown 2019 jsou již vyprodány.

B) Arcipán Junktownu – Pro ty, kteří chtějí víc podpořit a víc získat…

Kotel merchandise darů Festivalové VIP sezení a zóny Pytel zetek na zábavu a zážitky Individuální přístup Nekonečná sláva v pustině!
Předrodej posledních arcipánských vstupenek naleznete ZDE.

C) Kmenové vstupenky

Kmenové registrace jsou již pro letošek uzavřeny.

D) Dobrovolníci

Máte zájem přidat se do našich řad a osobně pomáhat při realizaci letošního Junktownu? Připojte se k armádě dobrovolníků přímo ovlivňujících běh akce, nabídněte řemeslnou výpomoc nebo materiál užitečný ke stavbě festivalu.

Kontakt: material@junktown.eu

Lešení, vlnité plechy, trámy, fošny, prkna a palety
Vše v množství desítky až stovky. Preferovaná lokalita: Praha a střední Čechy. Nabídky dvou palet ze zahrady nestíháme odbavovat, díky za pochopení.

Kontakt:  budovatele@junktown.eu 

Důležitá poznámka úvodem: Nejedná se o nabídku práce v komerčním slova smyslu. Festival tvoří fanoušci pro fanoušky. Benefity plynoucí z pomoci Junktownu se zájemci o pomoc probereme individuálně. Parkovací služba
Chceš jet na Junktown zadarmo a nevadí ti vysloužit si vstupenku za pomoc na parkovišti? Každá akce se nejdřív musí trochu zapotit při parkovacím ordnungu a každoročně nám s ním pomáhá parta dobrovolníků hlídajících, jestli to někdo nepíchnul hasičům nebo sanitce přímo do cesty. Odsloužíte si dvakrát sedmičkovou směnu a zbyde vám dost času oběhat celou akci. Kromě vstupenky za odměnu ke směně dostanete i stravenky na jídlo a pití a festivalový merchandise.
———————————–
Instalatér a plynař v jedné osobě
Jako jinde, i na festivalu občas vysadí čerpadlo, tryská kouhoutek na umývárce nebo netěsní plynová bomba u grilu. Nesmrdí ti práce, máš vercajk a chuť pomoct nám, aby festival šlapal plynule? Zařaď se do teamu našich řemeslníků a opravářů!

———————————–
Junktown Fire Dept.

Umíš se ohánět hadicí, ovládat čerpadlo, sprintovat s kyblíkem a hasičákem? Rozumíš zatraceně dobře tomu, co dělat, když hoří rozvodná skříň, auto nebo v horším případě člověk? Máš odsloužené roky u HZS, JSDH nebo jsi zapálený dobrák? Dokážeš během festivalu střízlivě vyhledávat možné problémy a procházet návštěvnické tábory, jestli tu náhodou nesmrdí průšvih? Dokážeš na 100% a ideálně bez keců splnit, co se ti řekne? Pojď k nám osedlat společně s dalšími dobrovolníky „velkou červenou“ a stát se HASIČEM města Junktown!

———————————–
Silniční hlídka

Chceš bejt stejnej frajer jako Semir Gerkhan, Jake Buchar nebo dokonce sám Mad „Jednička“ Max? Tak se přidej k útvaru Silniční Hlídky a podílej se s námi na zajištění bezpečnosti provozu a účastníků na festivalu!

Práce na směny ve dne i v noci s dostatečným množstvím volna aby se dalo si festival i užít. Přátelský kolektiv, lidský přístup. Ubytování přímo v postapo zóně kousek od centra dění. Strava zajištěná, možnost využívání služebních vozidel, stravovací benefity a množství dalších výhod. Požadujeme spolehlivost, schopnost sjednat si respekt a řešit problémy za chodu.
———————————–
Herní Pumpař

Máš rád smrad benzínu a jsi ostřílený larpový hráč?

Přidej se k posádce trávící čas na místě, kde se zastaví každá z madmaxovských brutálních mašin. Práce na směny přes den. Odbavení doprovodného herního programu, zadávání questů, sehrávání scének. Zajištění zázemí pro Silniční Hlídku, monitoring jejího rádiového provozu, předávání informací. Případně asistence jejímu kuchaři. Benefity jsou dost podobné těm u Silniční Hlídky, vzhledem k těsné spolupráci – tzn. jídlo, pití a kopec srandy načichlý naftou.
———————————–
Posila logistického teamu

Máš dodávku delší než 5 metrů, avii nebo kamion? Máš k tomu i řidičák? Výborně!  Každý rok převážíme před festivalem velké množství palet, dlouhých prken, trámů, lešení a podobně. Sháníme velké vozy i s řidičem.
DŮLEŽITÉ: Osobáky a malé přívěsy nepište, vznikají z toho jen nedorozumění a materiál, který musíme nechat na místě a řešit, jak pro něj stejně zajet dodávkou.