Kniha

Jdeme do finále!  První kniha, která vás zavede do rezavého města, je napsaná a my se obracíme na všechny fanoušky s crowdsockováním o pomoc při tisku!  Do vánoc to musí bejt doma! (jak u nás, tak u vás!)

Nemíříme zas tak vysoko… ale dvacka na tisk knihy se fakt šikne. Úspěšnost projektu a předprodeje knihy na našem shopu www.junkstore.cz můžete sledovat na téhle ose:


Suxesmetr přímo pro účely junktowní knihy vytvořil Nerub. Díky brachu!!!

1) PODPOŘTE ZAKOUPENÍM KNIHY (více na www.junkstore.cz)

2) PODPOŘTE ZAKOUPENÍM KNIHY + DÁREK POUZDRO, SUPERSTYLOVÁ KOVOVÁ PAMĚTNÍ MINCE A SAMOLEPKY JUNKTOWN (více na www.junkstore.cz)

3) PODPOŘTE ZAKOUPENÍM KNIHY + DÁREK – KULERVOUCÍ TRIKO S ILUSTRACÍ JUNKTOWN BRAN Z OBÁLKY KNIHY (více na www.junkstore.cz)


4) PODPOŘTE ZAKOUPENÍM KNIHY + DÁREK ÜBERLIMITOVANÁ SÉRIE LASEREM VYPALOVANÝCH, MÍSTY STYLOVĚ OREZLÝCH PLECHOVÝCH CEDULÍ JUNKTOWN. Skoro metr na šířku, krutopřísný jaxviň a  ideální pro mámu do ložnice… Pouze 5 kusů! (více na www.junkstore.cz)

JUNKTOWN GAMEBOOK je kniha-hra, která vás provede kultovními zákoutími rezavé bašty a následně vyflusne ven do kruté pustiny zápolit s plejádou naprosto bizarních setkání a charakterů. Celé čtení pro vás bude jako jeden velký postapokalyptický BAD TRIP. Příběhem vás provede patřičně zhovadilý antihrdina Bex Mejhem – nenapravitelný sígr, pobuda a ředidlový čichač, který se úplnou náhodou připletl do záchrany civilizace. Kniha je osobní poctou starosty Junktownu věhlasné sérii Fighting Fantasy. Na naditých 600 odkazech najdete krvavé souboje, šťavnaté nechuťárny, oslizlé čuňačinky, několik alternativních konců vyprávění a řadu epických ilustrací, které vytvořil maestro surreálných sci-fi výjevů Pavel Štechmiler.

“Voe ale jak jakože HRA? Nejsem žádnej gýk cyve, abych jako házel koskama nebo co?” ptáte se možná… Jasně, chápeme. Jestli vás nerajcuje představa vrátit se k osmdesátkovým dračákovým vlhkým snům, nevadí! Kniha se dá jednoduše číst i jako příběh, kterým procházíte a pouze sami rozhodujete, jestli její hrdina zabrání zkáze města, nebo skončí jako krvavý flek okusovaný krysami na dně zahnívajícího kanálu.

“A co když se dvacka nevybere?” pak do toho starosta přileje co bude třeba a na tom neprodaným braku si třeba ustele rypák! V každým případě ale SUXES METR hodně pomůže v představě, kolik toho máme poslat do tisku a KAŽDÝ, kdo předobjedná, dostane své vydání (čestný rezavý!). Uděláme maximum pro to, aby tomu tak bylo do vánoc.